m_zharkikh

Допоки, о Аваков, ти зловживатимеш нашим терпінням?

Допоки, о Аваков, ти зловживатимеш нашим терпінням?

Я - не поілтик і не громадський діяч. Я - простий виборець, який має 1 (один) голос на виборах.

У 2014 році я віддав свій голос за партію «Народний фронт» (НФ), помітним діячем якої був і є міністр внутрішніх справ А. Б. Аваков (АБА). Я вважав і вважаю, що зробив правильний вибір, і завжди радів, коли НФ підтримував правльні, очікувані мною рішення. Останній раз це було з приводу правильного рішення НФ не висувати свого кандидата на пост президента в 2019 р.

Тому я хотів і хочу голосувати на парламентських виборах 2019 р. за НФ.

Але!

З початком президентської виборчої кампанії швидко почали накопичуватись епізоди, в яких АБА уже не обмежується безсторонньою охороною громадського порядку під ча виборчого процесу, а втручається в нього на боці одних кандидатів проти других. Мережа повниться звинуваченнями на адресу АБА в організації хунвейбінів (Нац. корпусу) та цзяофанів (Нац. дружин), у покриванні організаторів масових безпорядків в Черкасах 9 березня 2019 р. Зрештою, СБУ порушило кримінальну справу проти «керівництва МВС» за шкоду, завдану інтересам держави (у зв’язку з вигаданим «прослуховуванням штабу Зеленського»).

Але я зараз не про АНА, а про НФ. Що ж він собі думає?

11 березня із заявною про сутички в Києві та Черкасах виступив начальник парламентської фракції НФ Максим Бурбак http://nfront.org.ua/news/details/maksim-burbak-sutichki-u-kiyevi-ta-cherkasah-ne-mayut-niyakogo-vidnoshennya-ni-do-patriotizmu-ni-do-borotbi-z-korupciyeyu

Більша її частина присвячена поясненню, що корупція - це погано (ну, тепер і я це знаю!). «Те, що відбулося є злочином і не має нічого спільного ні з патріотизмом, ні з боротьбою з корупцією» - сказав він. І тільки. Так хто ж злочинець, хто ж - організатор злочину? Про це в заяві немає ані слова.

Ще раз, по складах: немає засудження національних хунвейбінів! (Навіть незалежно від того, причений до них АБА чи ні.)


Як виборець НФ, я вимагаю від партії:

1, зяаяви з чіткою категоричною оцінкою ролі кожної сили і кожного помітного діяча у безпорядках 9 березня 2019 р.

2, пояснення, що НФ збирається робити у зв’язку з цим скандалом  звинуваченнями на адресу АБА - визначного діяча НФ.

Не прогнозуючи ніяких варіантів, скажу: зараз НФ має можливість вибирати, що йому робити. А восени уже ми, виборці будемо обирати (чи не обирати) НФ до парламенту. Репутаційні втрати НФ від намагання промовчати цей скандал можуть бути значними.


Error

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.